Współpraca

Aurela Daktera

Aurelę poznałem na kursie klawiterapii w Warszawie. Relacje i kontakt pozostał. Dzieli się doświadczeniem za co jestem mega wdzięczny. Zadawała mnóstwo pytań wprowadzając prowadzącego obszernymi zagadnieniami nie rzadko w osłupienie. Stawiała je z pedantyczną precyzją.
Healing_me to firma o szerokim wachlarzu praktycznych kompetencji, duch kreacji i maksymalnego zaangażowania oraz ekstremalnej sumienności, uzyskasz tam: irydologię, klawiterapię, szczegółową i dogłębną analizę badań laboratoryjnych, terapie dietą, metodykę innowacyjną suplementacji i ziołolecznictwa, działalność szkoleniową.

Otwarta na nowe wyzwania – ciągle się dokształca by skuteczniej pomagać potrzebującym

w przywracaniu zdrowia.

Całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem: pracuje nad zrozumieniem przyczyn dolegliwości, zmianą destruktywnych nawyków żywieniowych, uzupełnieniem niedoborów substancji odżywczych oraz stymulacją potencjałów organizmu do zdrowienia.

W spektrum działań znajdują się: medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, analiza badań laboratoryjnych, terapia dietą, suplementacja i ziołolecznictwo, działalność szkoleniowa …i wiele innych.

Współpracuje z osobami otwartymi na metody naturalne i pracę nad sobą oraz tymi, którzy nie boją się podjąć wyzwania zmiany drogi w życiu, na lepszą.

https://www.aureladaktera.com

S36 Stocksbridge k/Sheffield UK

+44 777 611 99 75

Info@aureladaktera.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.